Як вибрати мото школу?

Навчання їзди на мотоциклі не така проста справа, як може здатися на перший погляд. Від того, наскільки добре людина володіє мотоциклом, залежить її життя.


Як же правильно вибрати мотошколу, щоб не витратити гроші даремно, і отримати професійну навичку водіння мотоцикла? Це важливий момент, з якого починає свій шлях майже кожний мотоцикліст.


Кількість продажів мотоциклів в Україні цього року зросла на 50% порівняно з 2018 роком. Як відзначають фахівці компанії AUTO-Consulting, зростання продажів є рекордним за останні 3 роки.


Про це говорять і керівники київських мотошкіл, зазначаючи, що кількість учнів зросла в 2-3 рази. Це викликало закономірний попит на мотошколи Києва.

Ще 6 років тому відкрити категорію А у Києві можна було лише у 3-4 спеціалізованих мотошколах, але зараз їх понад 30 і кожна позиціонує себе як найкраща мотошкола. Від цього питання вибору стає ще складнішим.


 

Важливі моменти, які мають бути присутніми у правильній мотошколі:


  • Найкращі викладачі курсу

Навчання їзді мотоциклом – це виняткове вміння, яким славиться не кожен мотоінструктор Києва. Він має бути не просто мотоциклістом, а викладачем, для якого навчання їзді на мотоциклі – покликання.


При цьому він може не бути мотоспортсменом, багато хто з тих, хто майстерно володіють мотоциклом, не зможуть донести вам свої знання. В інструктора має бути складена програма навчання, яку він зможе професійно викласти на тренуваннях. Просто поспілкуйтеся з майбутнім тренером, ставте питання, що вас цікавлять.


  • Репутація мотошколи

Важливий факт - якщо після закінчення учні згадують про курси водіння мотоцикла, як про марну трату часу та викачування грошей – це не найкращий вибір. Ghost Riders формує у своїх стінах дружну спільноту людей, які вже після навчання водінню продовжують спілкуватися на мотопробігах і в спільних подорожах.


  • Екіпірування

Щодо екіпірування. Хороша мотошкола Київ має надати клієнту весь комплект, щоб мінімізувати ризик травмування під час падіння. Якщо такого комплекту немає і вам пропонують лише шолом, відмовтеся від навчання у такій школі.


  • Техніка мотошколи

Доглянутість транспорту, що надається мотошколою та зручні, безпечні навчальні майданчики. Мотошкола, яка не дбає про свій інвентар, швидше за все не буде і відповідально ставитиметься до навчання.


  • Відкритість

Великий плюс для мотошколи - можливість перед оплатою повного курсу водіння пройти тестове заняття, де можна оцінити майданчик і придивитися до інструктора. Мотошкола Ghost Riders запрошує учнів на таке тестове заняття.


  • Досвід

І тут важливі не лише роки існування мотошколи, що викладає курси водіння мотоцикла, а й кількість учнів – Ghost Riders випустив понад 1086 мотоциклістів.


Мотоциклісти – особливе братство, яке б не вижило без взаємовиручки і відповідального водіння на дорозі. Курси їзди на мотоциклі у правильній мотошколі переслідують одну мету – навчання та випуск розумного мотоцикліста, з яким буде не страшно зустрітися на дорозі. Вибирайте мотошколу із пристрастю, нехай це буде Ваш перший крок до усвідомленого керування мотоциклом.

Автор: Каріна Гаврилова

Дата випуску: 20.12.2019

11 переглядів0 коментарів