ЗДАЧА ЕКЗАМЕНІВ У МРЕВ НА КАТЕГОРІЮ А (МОТОЦИКЛ).


ПІДГОТОВКА ДОКУМЕНТІВ


Якщо в тебе вже відкрито категорію В (машина) або вище, вартість підготовки документів на категорію А – 2000 грн. (Оплачується окремо від вартості курсу).


Список документів, які необхідні для підготовки:

  • 1 фото 3*4

  • Ксерокопія паспорта (всі заповнені сторінки). Якщо у тебе ID card + програма з пропискою.

  • Ксерокопія індиф.

  • Ксерокопія прав (з 2-х сторін)

Строки підготовки документів близько 1 місяця.


Якщо ти не хочеш складати теорію, на момент подачі документів у саме МРЕО на складання іспитів, тобі потрібно додатково мати техпаспорт на машину на твоє ім'я або техпаспорт на машину та довіреність на неї (оригінали).


ЗАПИС В МРЕВ НА ПОДАЧУ ДОКУМЕНТІВ


Коли документи готові, ми надсилаємо їх Новою поштою або ти можеш заїхати за ними на майданчик. Зазвичай зручніше отримати їх на НП, тому що не потрібно прив'язуватись до графіка роботи школи. У чаті "МРЕВ" у тебе запитають, як буде зручніше для тебе.


Після того, як тобі повідомили, що твої документи готові, можна записуватися в чергу в МРЕВ. Запис у МРЕВ на подання документів здійснюється онлайн. Записатися можна за посиланням: https://equeue.hsc.gov.ua/#/list


Записуємось у МРЕВ на Туполева, 19. Послуга "теоретичний іспит". (Для тих у кого є техпаспорт на своє ім'я на машину або буде доручення з техпаспортом на момент подачі документів – теорію здавати не потрібно! Але запис у чергу, у будь-якому випадку, на послугу "теоретичний іспит").


Після запису, обов'язково напиши в чаті "МРЕВ" у Вайбері на коли записався, щоб ми розуміли, що відбувається і на коли краще записувати вас усіх на практичний іспит. Це дві окремі черги.


СПИСОК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ПОДАЧІ В МРЕВ:


  • Паспорт (якщо ID card, то з додатком про прописку)

  • Індифікаційний код

  • Права

  • Меддовідка

  • Техпаспорт (+довіреність)

  • Талон у чергу (збережіть собі одразу на телефон, щоб не шукати його).


Після подання документів, ти отримуєш екзаменаційний лист - пиши про це в чат і ми сплануємо здачу практичного іспиту.


Тобі потрібно буде сплатити близько 250 грн. за пластик на права та складання іспиту. Фотографію на права роблять безпосередньо в МРЕО, після здачі практичного іспиту.


ТРЕНУВАННЯ В МРЕВ И ЗДАЧА ПРАКТИЧНОГО ЕКЗАМЕНА


Дати тренувань у МРЕО та складання практичних іспитів ми плануватимемо відштовхуючись від тих дат, на які ви записалися в МРЕО на подачу документів. Тренування у МРЕО проводяться лише по понеділках, складання іспиту зазвичай планується на середу на 14.00.


На практичний іспит тобі потрібно взяти з собою паспорт та екзаменаційний лист (тобі його видали у МРЕВ).


За успішної здачі, ти зможеш забрати свої права через три дні. Для їхнього отримання тобі потрібно буде взяти з собою паспорт та старі права. Старі права вилучаються.


У тебе є три спроби для складання практичного іспиту (кожен через 1 тиждень). У разі трьох невдалих спроб потрібна повторна підготовка документів.


Залишились питання? Задавай їх у чаті Вайбера "МРЕО".39 переглядів0 коментарів