БІЛЬШЕ

Про Нас

IMG-fee51ff2c28a4c916467c30ec453d2ca-V.jpg

Місія мотошколи Ghost Riders зменшити кількість мотоаварій на дорогах, даючи вам якісне навчання. Адже небезпечні не мотоцикли, а ті хто на них їздить.

Ми навчаємо наших студентів за програмою навчання американських мотополіцейських, а також трековою програмою California Superbike School. Ці програми ми постійно вдосконалюємо та доповнюємо, тому що мотоцикли змінюються, а з ними змінюється і техніка водіння. Зрештою, мотоцикліст може покладатися тільки на себе, тому дуже важливо постійно розвивати свої навички. І ваш перший крок до безпечного водіння – це навчання у мотошколі з якісною програмою навчання.

Великий спектр послуг

Ми навчимо вас професійно їздити на мотоциклі, а також підготуємо вас та ваші документи для відкриття категорії А. Допоможемо вам з вибором мотоцикла та екіпірування.

90% практики і лише 10% теорії

Теоретичні знання контролю над мотоциклом + 90% практики + виправлення помилок. Ось ваше ідеальне тренування!

Мото-спільнота

Після навчання та купівлі мотоцикла вам не доведеться нудьгувати одному на дорогах Києва. Ми постійно збираємось на покотушки та робимо виїзди по області, Україні та закордон.

JEREZpadockj2-48_edited.jpg

Каріна Гаврилова

Тренер

Стаж водіння мотоцикла понад 9 років на мотоциклах усіх класів та кубатур. Тренерський стаж уже досяг позначки 8 років. Постійно вдосконалює свої навички у різних мото-дисциплінах та мото-подорожах.

  • Facebook
  • Instagram
DSC_5935-01_edited.jpg

Сергій Бєседін

Тренер

Стаж водіння мотоцикла понад 17 років, а тренерський стаж складає 5 років.
Сергій багато подорожує на мотоциклі, йому є про що розповісти та що показати. Вміє знаходити підхід до кожного учня. 

Потрібна консультація? Заповни форму нижче

"У мотосвіті надається велике значення рівню тестостерону. Але безбашенність потрібна для стрибків із тарзанки, а не їзди вулицями.

Навички та зібраність дозволяють досягти набагато більшого. Додайте до цього розум, інтуїцію та мотивацію – і ви станете гарним райдером.

Навіть той факт, що ви аналізуєте своє водіння, допоможе покращити навички, а значить отримувати більше задоволення від покатушок.

Зрештою, якщо ви за щось беретеся, чому б не навчитися робити це добре?!"

Нік Єнач "Техніка спортивного водіння мотоцикла"